VÕTA ÜHENDUST 

Flowbase - startup, kes kasutab tehistaipu

May 8, 2023

Saate lingid

Kuula siit:

Olin külas Flowbase kontoris ja rääkisin juttu Olev Tehveri, Flowbase kaasasutaja ja tegevjuhiga. Juttu tuli nende põnevast teenusest, mis on suunatud tööstusettevõtetele ja startupi rõõmudest ning muredest.

Oleviga olen podcasti episoodides rääkinud ka varem, siis oli tegu tema esimese startupi - Taddyga. Eelmisi jutuajamisi Oleviga leiad siit: https://uhhuu.ee/turundustund/

Flowbase - näide tehnoloogia tähtsusest

Minu jaoks on olnud väga huvitav jälgida Olevi tegemisi ja tekkinud ajajoon ilmestab selgelt tehnoloogiahuvi ning sellega seonduvat ambitsiooni. Ma ei usu, et sellist ettevõtet saaks nullist luua, vaid tegemist on arengu ja kasvuga.

Taddy aegadel alguse saanud videomõõtmise tehnoloogia on saanud  täiesti teise mõõtme ja lisandunud on ka ettevõtmise täiesti uus tase.

Ootamatud mured

Ei - need ei ole mured, vaid tegevuse käigus tekkivad sõlmkohad, mis tuleb lahendada. Pean silmas privaatsuse nõuet. Saates pühendame tegelikult päris suure osa videoregistreerimise privaatsusele ja seonduvate asjaolude selgitamisele. Ilmselt on minu vaade piisavalt võhiklik, et küsida küsimusi, mille tulemusena selgub, et kõik asjaosalised on huvitatud oma töövõtete paremaks tegemisest.

Muljetavaldav kasu

Saates tuleb mitmel korral esile tööprotsesside mõõtmise kasu ja tõhusus. Uskumatuna kõlava tund versus kuu vahekord toob sisse tehistaibu ja tehnoloogia koostöös sündiva paradoksi. Keegi pidi oma heast kliendist ju ilma jääma ja vajadus säärase teenuse järele on ilmselt juba aegu eksisteerinud.

Tulevik

Saate lõpuosas küsisin tulevikuplaanide kohta, aga hiljem järele mõeldes tundub see natuke mõttetu. Tehistaibu arenedes tekivad vaateväljale hoopis uuemad ja kiiremad lühiteed vajalike andmete ja tulemusteni, ajaga sammu pidava startupi kõige olulisemaks ülesandeks on oma teenuse piisavalt selgeks ja lihtsaks rääkimine.

Soovin Flowbase ettevõtmisele edu ja ootan juba ka järgmist saadet Oleviga. Aitäh saatesse tulemast, Olev Tehver, Flowbase kaasasutaja ja tegevjuht.

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram