Uhhuu.ee

WORDPRESS VEEBID

Loon teile strateegiliselt õigesti positsioneeritud veebilehe. Aitan paika panna struktuuri ja sisu.
Vaata videot

BRÄNDI-KONSULTATSIOON

Faceliftid, stiili-nõuanded, brändituntuse kasvatamine
Vaata videot

FACELIFT

Pakun välja ideed ja aitan läbi viia ettevõtte brändiuuendust.
Uuri lähemalt

STRATEEGIA-
KOOSOLEKU
MODEREERIMINE

Ma ei saa teie eest teha ettevõttele strateegiat, aga ma saan aidata koosolekul jõuda õigete väljunditeni.
Uuri lähemalt

Bränd tähendab
strateegilist
mõtlemist

Sest ta on seotud ettevõtte üldiste eesmärkidega. Siia alla kuuluvad mitmed teenused, mida pakun. Kõik need teenused eeldavad strateegilist mõtlemist ja suure pildi nägemist.
Küsi pakkumist

WordPress veebid

Minult on mõtet veebi tellida siis, kui soovid, et veeb oleks kooskõlas brändiga, kui vajad ka sisutekste ja strateegilist mõtlemist.
VEEBID

Brändikonsultatsioon

Konsultatsiooniteenus, mis aitab edasi liikuda
brändiküsimustega.

Facelift

Kui tunned, et oled jõudnud kohta, kus ettevõtte või organisatsiooni väline kuvand läheb lahku sellest, millised te tegelikult olete. See on kaalukas samm ja tuleb hoolikalt läbi mõelda.
Strateegiline suund

Selleks, et jõuda väliste muudatusteni, tuleb selgeks rääkida ettevõtte sisuline muutumise vajadus. See on vajalik kasvõi graafilise uuenduse briifi koostamiseks.
Uue kuvandi suuna leidmine

See protsess on sageli kõige mahukam, sest iga muudatus peab olema selgelt põhjendatud ja kõigile arusaadav. Minu kogemusel on parim viis moodboard, mille koostan. See annab muutuste orienteeruva suuna, kuid ei püüa täpselt määratleda uut välimust.
Disain

Sobiva kujunduskeelega disaineri või agnetuuri leidmine on justkui õige partneri otsing. Ma ei poolda paljude osalejatega konkursside korraldamist, vaid eeltöö tulemusena välja selgitatud võimalike tegijate otsingut.

Strateegiakoosoleku modereerimine

Uute suundade ja lahenduste leidmiseks on vaja ettevõtte või organisatsiooni siseselt kokku leppida õigetes alustes ja meetodites. Koosolek kestab kokku 2 - 3 tundi ja võib olla jaotatud näiteks kaheks 1,5 tunniseks sessiooniks. Koosolekul peavad osalema ettevõtte või organisatsiooni võtmeisikud ja neil on üldiselt ajalist ressurssi vähe.
Tõhusa koosoleku loomiseks pean end esmalt ettevõtte olukorraga kurssi viima ja koosoleku võimaiku kava läbi arutama.
Mina aitan koosolekul hoida kavast kinni ja suunan küsimuste ning kokkulepitud punktidega jõuda vajalike lahendusteni.
Koos lepime kokku edasistes tegevustes ja samuti koostan koosolekust korraliku memo, mis aitab edasiste tegevuste korral suunda õigena hoida.
soovitan strateegiakoosoleku korraldamiseks üldiselt ruume, mis asuvad väljaspool ettevõtet, kuna "koduväljakul" ei näe olukordi nii selgelt.

Küsi pakkumist

  •  

VÕI HELISTA

+372 5349 6583

Uku Nurk
Olen lõpetanud Kunstiakadeemia (endise nimega ERKI) ja peale seda töötanud loovpositsioonidel mitmes reklaamiagentuuris. Peamiselt Kontuur Leo Burnett'is ja Agentuuris La Ecwador. 

Aastast 2017 olen freelancer ja töötan kodus. Pakun brändikonsultatsioonie, WordPressi koolitusi, reklaamikoolitusi ja teen ka WordPressi veebe.
KOOLITUSED
Õpime.ee - koolituskeskkond
Töökeskkond, mille abil viin läbi TLU loovkirjutamise loengut. Seal on ka infot minu koolituste kohta
MUUSIKA
Music for podcasts
Taustahelide pank, kus saab valida videoklippide jaoks muusikat. Muideks - esialgu on kõik muusika tasuta!
  •  
magic-wandusersstoreselect