VÕTA ÜHENDUST 
loovjuhu töö teiste sõnadega on

Koolitused

Reklaamtekstide kirjutamine

Kutsu mind õpetama reklaamtekstide kirjutamiste põhialuseid
vaata

Loomingulise eneseväljenduse koolitus

Kutsu mind ettevõttesse sisuturundajate loomingulisust boostima
vaata

Digitaalse esitluse koostamine

Kutsu mind õpetama digitaalsete esitluste tegemist.
vaata

Raadioklippide loomine

Kutsu mind rääkima raadioklippide loomise põhialustest
vaata

Teleklippide loomine

Kutsu mind rääkima teleklippide loomise põhialustest
vaata

Podcasti koolitus

Kutsu mind õpetama, kuidas teha podcasti
vaata

SUL TEKKIS VEEL 
KÜSIMUSI?

LIHTSALT KIRJUTA MULLE

Miks pagana päralt peaks ma hakkama podcasti tegema?

Podcast ei ole üldse oluline!

See on lihtsalt sisuformaat, sest nii, nagu muudes kanalites, nii ka podcastis - AINULT SISU LOEB. Podastis muideks veelgi rohkem, kui kõikides teistes kanalites. 
Sinul on vajadus kommunikeerida ettevõtte tooteid või tegemisi ja podcast on üks võimalik valik. Podcasti eeliseks teiste sisuturunduskanalite ees on sisu ehedus. 

Kes neid podcaste üldse kuulab?

Noored ja vanad. Noored seetõttu, et podcast on popp ja vanad seetõttu, et nad tahavad saada sisu, mida mujalt ei saa..Muideks ka paljud noored eelistavad podcasti tänu isisu ehedusele.

Podcaste kuulatakse peamiselt kahel põhjusel: 

1. keegi soovitas või kuulsid kusagilt soovitust. Jutt käib mingist konkreetsest teemast, mis on sulle väga oluline. Nii otsidki üles selle episoodi ja kuulad.

2. soovid ise ennast täiendada ja või meelt lahutada ja raadiost ei  tule juhuslikult mittekuimidagi. Videoklippi ja blogipostitust näiteks jalutades lugeda ei saa, aga podcasti episoodi saab kuulata küll.  Lisaks - sa saad välida täpselt selle teema, mis sind huvitab.

Podcastide kuulajaskond sõltub podasti teemast - minu kogeusel kõigub kuulajate vanus erinevate podcastide vahel 15 - 55 eluaastani.

Tehnoloogia soosib podcaste

Arvutid ja telefonid mängivad juba aastaid mp3 faile. Podcasti episood üldjuhul ongi lihtsalt mp3 fail. Küsimus ei ole enam selles, kas üks või teine seade suudab podcasti mängida, vaid selles, kuhu ta suudab seda heli edasi kanda. Sedamööda, kuidas BlueTooth on arenenud, on ka kõraklapid, kõlarid ja autod hakanud heliformaati vastu võtma teistelt seadmetelt. BlueTooth kõrvaklapid ei ole enam luksus, vaid pigem normaalsus. Autod suudavad ennast ise sinu telefoniga ära ühendada ja akutoitel töötav kõlar kuulab samuti sinu telefoni. Juhtmevaba tehnoloogia tulekuga on alanud podcastide teine tulemine.
Läbi podcasti on sul võimalus rääkida oma teemast inimesele siis, kui ta jalutab. Ükski teine sisuturundusformaat seda ei võimalda. Kusjuures - sina ei sunni jalutajale oma sisu peale, vaid ta ise tahab seda kuulata.

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
pencilmagic-wanddatabaseenvelopecamera-videophonescreenvolume-high linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram