Raadioklipid ja persoonibränd

Raadioklipid ja persoonibränd
Turundustund

 
 
00:00 /
 
1X
 

Kõigepealt raadioklipid. Ka eelmises Turundustunni episoodis käsitlesin paari enimlevinud reklaamtekstide kirjutamise viga - nii ka nüüd. Järgmistes episoodides võtan ette juba uued tähelepanekud. Ma arvan, et sellised märkused on sulle kasuks - mitte, et kõik kogu aeg valesti kirjutavad, aga loovkirjutamise töötubadest ja loengutest on mulle sellised mõtted märkmikuvahele jäänud. Patt oleks neid ju omale hoida ja mitte teistega jagada. Raadioklippide tekste ongi alguses kõige keerulisem kirjutada, sest puudub kogemus eelnevalt valmis tehtud raadioklippidest. Või siis nii, et: aga kuidas see klipp kõlab, mille ma valmis kirjutasin. Näiteks välimeedia puhul oskab enamik ette kujutada, kuidas need kolm või neli sõna plakati peal välja peaksid nägema. Raadioklipi puhul on vahest isegi keeruline ette kujutada, milline võiks olla tülpinud naisterahva hääl 🙂

REKLAAMTEKSTIDE KIRJUTAMISE TÖÖTOAD ÄRIPÄEVA AKADEEMIAS:
05.03.2020 - 02.04.2020

07.10.2020 - 04.11.2020

27.01.2020 - 02.04.2020

FIRMAKOOLITUSED (kuni 15 inimest) OTSE MINULE

Ja nüüd persoonibränd. Teemat saab käsitleda väga paljudest vaatenurkadest ja mina valisin kõhkluste ja hirmude tee. Siin episoodis ei saagi täielikku ülevaadet, et mida tuleb teha ja kuidas täpselt. Räägime Signe Ventseliga ka sellest, kuidas tema alustas ja jõudis sinna, kus ta täna on. Vahel on nii, et kui vaatad neid inimesi, kes on oma persoonibrändiga tegelenud juba aastaid, siis on selline tunne, et ma ei jõua kunagi sellisele tasemele. Minust ei saa iial nii tugevat ja selget karakterit. Küsimus on tegelikult väikestes sammudes ja hoiakutes, mida pead enda sees lahendama.

Signe Ventseli Brändmoon

Aga võite ka lihtsalt googleldada otsisõna: Signe Ventsel, et näha, kas tema jutt otsitulemustest vastab tõele.

Anna tagasisidet

Ma ei avalikusta sinu e-maili ega saada sinna spämmi. E-maili ja veeblehe sisestamine ei ole kohustuslik.

Loo endale podcast

Mikrofonid ootavad :)
KLIKKA JA UURI

Uku Nurk

Olen lõpetanud Kunstiakadeemia (endise nimega ERKI) ja peale seda töötanud loovpositsioonidel mitmes reklaamiagentuuris. Peamiselt Kontuur Leo Burnett'is ja Agentuuris La Ecwador. 

Aastast 2017 olen freelancer ja töötan kodus. Pakun brändikonsultatsioonie, WordPressi koolitusi, reklaamikoolitusi ja teen ka WordPressi veebe.
KOOLITUSED
Töökeskkond, mille abil viin läbi TLU loovkirjutamise loengut. Seal on ka infot minu koolituste kohta
MUUSIKA
Taustahelide pank, kus saab valida videoklippide jaoks muusikat. Muideks - esialgu on kõik muusika tasuta!
  •