Taddy - teistmoodi meediafirma

Taddy - teistmoodi meediafirma
Turundustund

 
 
00:00 /
 
1X
 

Miks on Taddy teistmoodi meediafirma? Täpsemalt öeldes nad ei ole isegi meediafirma. Nad ainult vahendavad ja analüüsivad. Seega peaks siis tegu olema tavalise meediaagentuuriga? Võib olla. Tegelikult on laual ka palju muud, kui meediavahendamine.
Esiteks - mismoodi meediat vahendada. Taddy eripära seisneb digitaalses keskkonnas, kus läbipaistva hinnastuspoliitikale lisaks on ka visuaalselt väga selge nägemus mida planeerid ja kuhu.
Teiseks - mida veel lisaks pakkuda. Ja siin läheb asi eriti huvitavaks. Taddy suudab analüüsida reaalajas välimeedia pinna nähtavust. Kusjuures see kõik sõltub peamiselt sellest, kui palju reaalseid inimesi möödus meediapinnast.
Tegu on masinõppeliste kaamerate ja anlüüsimootoriga. Ma saangi aru, et tegemist on alles algusega ja kuhu see kõik edasi võib jõuda, seda ei oska keegi arvata. See ongi uutmoodi mõtlemine meediamaailmas. Kuula episoodist, mida Taddy tegijad: Tanel ja Olev ise räägivad.

Link: https://taddy.ee/

Anna tagasisidet

Ma ei avalikusta sinu e-maili ega saada sinna spämmi. E-maili ja veeblehe sisestamine ei ole kohustuslik.

Loo endale podcast

Mikrofonid ootavad :)
KLIKKA JA UURI

Uku Nurk

Olen lõpetanud Kunstiakadeemia (endise nimega ERKI) ja peale seda töötanud loovpositsioonidel mitmes reklaamiagentuuris. Peamiselt Kontuur Leo Burnett'is ja Agentuuris La Ecwador. 

Aastast 2017 olen freelancer ja töötan kodus. Pakun brändikonsultatsioonie, WordPressi koolitusi, reklaamikoolitusi ja teen ka WordPressi veebe.
KOOLITUSED
Töökeskkond, mille abil viin läbi TLU loovkirjutamise loengut. Seal on ka infot minu koolituste kohta
MUUSIKA
Taustahelide pank, kus saab valida videoklippide jaoks muusikat. Muideks - esialgu on kõik muusika tasuta!
  •