Uhhuu.ee

Raamatusoovitus

Mõned erialalised raamatud kohe väärivad esile toomist. Mitte et ma ise meeletult palju raamatuid neelaksin, aga siiski on elu mulle mõned neist ette söötnud ja olen selle eest ühel või teisel põhjusel väga tänulik.

Bränd nimega sina

Olesija Saue ja Evelin Org
Tegelikul on see suur töövihik, mille pead algusest kuni lõpuni ära täitma. Armutu järjepidevusega küsitakse sinu käest absoluutselt kõike, mida läheb vaja sinu isikliku brändi loomiseks. Kogu protsess on tegelikult üks suur enda sisekaemus, kus saad aimu oma tugevatest külgedest ja nõrkustest. Lisaks oma persoonibrändile, saad siit raamatust väga hea ülevaate ka brändi loomisest. Eriti meeldis mulle siin liftikõne peatükk, kus pead endapoolt pakutavad teenused suruma 15 sekundilisse sõnaseadesse. Vägev!
Raamatu link

Reklaamitrikk 1.5

Kent Raju
Võluvalt otsekohene ja oma tarkusel baseeruv ülevaade turundusest. Selle raamatu eeliseks on kogemusel põhinev teadmistepagas, kusjuures selle teevad eriti vürtsikaks tõsielulised lood peatükkide juures. Teos annab omanäolise ja elulise lähenemise peaaegu kõikidele turundust puudutavatele küsimustele ja lisab ka autoripoolseid hoiakuid. Muideks - tegemist on raamatu teise väljatrükiga. Kuna esimene ilmus juba aastate eest, siis kordustrükk sisaldab kaasajastatud infot. Teate ju ise, kui kiiresti asjad muutuvad.
Raamatu link
Uku Nurk
Olen lõpetanud Kunstiakadeemia (endise nimega ERKI) ja peale seda töötanud loovpositsioonidel mitmes reklaamiagentuuris. Peamiselt Kontuur Leo Burnett'is ja Agentuuris La Ecwador. 

Aastast 2017 olen freelancer ja töötan kodus. Pakun brändikonsultatsioonie, WordPressi koolitusi, reklaamikoolitusi ja teen ka WordPressi veebe.
KOOLITUSED
Õpime.ee - koolituskeskkond
Töökeskkond, mille abil viin läbi TLU loovkirjutamise loengut. Seal on ka infot minu koolituste kohta
MUUSIKA
Music for podcasts
Taustahelide pank, kus saab valida videoklippide jaoks muusikat. Muideks - esialgu on kõik muusika tasuta!
  •