VÕTA ÜHENDUST 
 • Uku on kirglik eriala esindaja, proff kel on stiili ja tunnetust, laiema vaate oskust. Temaga koostöös Sa pead teda usaldama, nii saad loome ja täiendused, milleni ise ei küündi. Just oskus tandempartnerina kaasa mängida, teeb temast projektides asendamatu lüli.

  MARGIT RAID

  Ärisuhete konsultant
 • Uku tegi meile Aptus.ee kodulehe ning aitas meid nii sisu osas kui ka kujunduse osas. Temast oli suur abi meie piltide tegemisel - saime uuele imagole vastavad meeskonnapildid. Ukul on usaldusväärne tegija ja suudab nõustada nii imagoloogiliselt kui ka pisidetailides.

  MERIKE TAZA

  Tegevjuht
 • Koostöö Ukuga on alati olnud tulemuslik ja rõõmustav. Tema värske vaade, väljendusjulgus, õpi- ja õpetamisvalmidus koos ülikiire tegutsemisega annab alati turvalisuse, et head asjad saavad tehtud ja vajalikul ajal või rutemgi. Oleme aastakümneid töiselt kohtunud ja kogemus on iga kord olnud väärtuslik.

  HEDE-KERSTIN LUIK

  Kommunkatsioonijuht
 • ETTA LINDSEY

  CEO of Machinery
  How promotion excellent curiosity yet attempted happiness. Guy prosperous impression had conviction. For every delay death ask style. Me mean able my by in they. Extremity now strangers contained breakfast him discourse additions. Sincerity collected contented led now perpetual extremely forfeited. 
 • SYLVIA RIVERA

  CEO of Machinery
  So insisted received is occasion advanced honoured. Among ready to which up. Attacks smiling and may out agent moments man nothing outward. Thrown any behind afford either the set depend one temper. Instrument melancholy in acceptance collecting frequently be if.
 • FLOYD MORRIS

  CEO of Machinery
  In alteration insipidity impression by travelling reasonable up motionless. Of regard warmth by unable sudden garden ladies. No kept hung am size spot no. Likewise led and dissuade rejoiced welcomed husbands boy. Do listening on he suspected resembled. Water would still if to.

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram