VÕTA ÜHENDUST 

 Esitluse abi

Esitluse kõige olulisem osa on tema sisu.
« Tagasi turunduse teenuste lehele

Mida see teenus sisaldab?

Ettevõtte esitluse sisu korrastamist ja disainimist. Kõigepealt saame kokku ja kaardistame ära teie vajaduse ning hetkeolukorra. Juhul kui näen vajalikuna sisu korrigeerimist, siis töötame esitluse sisu loomisega. Selleks annan teile juhised ja õpetused - koolituse vormis. Kui sisupunktid on korras, siis leiame sobiliku visuaalse lahenduse.
Lõpptulemusena saate ettevõttele tõhusa esitluse.
Esitlemise teoreetilise poole koolitus
Esitluskava kokkupanemise juhendamist
Sobivat esitluse malli ja kujunduse kohendamist
Esitluskava jagamist slaididele
Valmis esitlust, mis on aluseks ka teistele esitlustele
Esitluskava spikker

Küsimused ja vastused

Mis asi on esitluskava?

See on justkui esitluse sisukord. Esitluskava on teksti kujul ja seda lugedes saab esitlusest kergemini ülevaate. Esitluskava lugedes tulevad välja ka strateegilised vead.

Miks me alustame tööd esitluse sisust?

Sisu on palju enamat, kui lihtsalt kogumik teemapunkte. See on ka strateegia, mis tagab esitluse eesmärgipärasuse. Lisaks on esitluse sisu seotud ka ettevõtte strateegiaga: esitluse fookus peab olema ettevõttele strateegiliselt oluline.

Miks ma ise esitluskava kokku ei pane?

Esitluse õnnestumine sõltub esitlejast, kes kasutab esitlust abivahendina. Kõik olulised punktid peab esitleja ise kokku panema, sest siis tekib sisu orgaaniliselt.

Miks on siin teenuses mainitud koolitamist?

Selleks, et aru saada sisu ülesehitusest ja erinevate sisulõikude vajalikkusest, pean esmalt selgitama teoreetilist poolt. See ongi koolitus, mille käigus käime läbi nii esitluse emotsionaalse poole, bränditeemad ja eesmärgipärasuse.

Kuidas tekib esitluse kujundus?

Kasutan valmisolevaid malle. Neid on igas stiilis ja igasugustele vajadustele. Mallide disainielementide muutmisel saame ettevõtte stilistikaga sobiva väljanägemise.

Milliseid elemente saame esitluses kasutada?

Kõik esitluses kasutatud lahendused peavad vastama esitluse eesmärgile. Vajadusel lisame video, interaktiivseid elemente või pilte.

Kuidas esitluse abi teenus töötab?

Tõhusa ja eesmärgipärase esitluse saan aidata luua ainult sinu abiga. Seetõttu  pühendume teenuse esimeses pooles sisulistele teemadele.
Teenuse teises pooles töötame esialgse esitluse kallal, pannes paika kõik detailid ja võimalikult lisaslaidid. 
Kui esitlusse on vaja pilte ja sul ei ole neid, siis otsin pildipankadest sobivaid pilte, luues nendest väikese pildipanga.
Teenuse tulemusena loodud esitlus võib olla nii lõplik, kui ka aluseks järgnevatele esitlustele, mida saad juba ise kokku panna.
Esitluse valmimise aeg on suurusjärgus paar kuud. Kindlasti saab ka kiiremini ja võib ka rohkem aega minna. Väga suurt rolli mängib sinu tagasiside kiirus. Kui kiired asjad tulevad vahele, siis protsess viibib.
Esitlust võime teha nii Keynote kui ka Powerpointi tarkvaras. Tarkvaravalikul on alati oluline ettevõtte enda töötajate mugavus.

Mis maksab?

Hinnaklass: 800€
Arveid esitan mitmes jaos - üldiselt peale teenuse oluliste sõlmpunktide läbimist.
võta ühendust

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram