VÕTA ÜHENDUST 

 Facelifti abi

Ma saan toetada, olla suunanäitaja ja käehoidja
« Tagasi turunduse teenuste lehele

Mida see teenus sisaldab?

Alguses konsultatsiooni, hiljem juba konkreetset loovjuhtimist nii visuaalide kui ka näiteks kodulehe ümbertegemise osas. Ma olen juhivkonsultant, kes ise ei tee, aga vaatab, et kõik saaks nii, nagu paika panime.
Konsultatsioon kuulamise ja arutamise vormis
Ideed moodboardidena
Aitan leida teostajaid meie ideedele
Loovjuhtimine
Facelift on ülimalt keerukas protsess, kuna see puudutab isiklikult sind. Tavaliselt on ärakuulamine aluseks sinu ideede turundusvormis tagasipeegeldamisele. Tegelikult on sul kõik juba olemas, aga vajad lihtsalt kedagi, kes aitab selgeks mõtelda ja ellu viia.

Jagan protsessi nelja etappi

1. Ärakuulamine

Need on esimesed koosolekud, kus räägime visioonidest, mõtetest ja paneme paika edasiliikumise alustalad. Need on sinu väärtused ja tulevikusuunad. Kasutan oma töös tihti liftikõne meetodit - see aitab oma lihtsusega mõtteid selgemaks saada. Loksutame paika ka märgusõnad ja eesmärgid, mida faceliftiga saavutada tahame.

2. Visioonid

Nüüd oleme teineteist tundma õppinud ja ma saan välja käia omapoolsed suunad, kuidas täpsemalt edasi liikuda. Need on visuaalsed ja sisulised ideed. Millised värvid, kujundid, logo, faktuurid, sõnumid, strateegilised parameetrid ette võtame. Pakun välja variante, lähenemisi ja moodboarde. Tehniliselt valmistame ette briifi disaineritele, veebitegijatele ja teistele.

3. Tegijad

Aeg leida need inimesed, kes meie visiooni ellu viivad. Igal tegijal on oma käekiri ja sellega arvestades saame leida sobivaima. Võib olla leiame Eestist, võib olla laiast maailmast - maamuna jääb järjest pisemaks ja iga bränd peab suhestuma maailmatasandi valdkonnanägemusega.

5. Järelvalve

Nad on tööle asunud ja esitlevad meile oma ideid. Ma küll osalen protsessis, kuid sekkun ainult siis, kui näen, et asi kipub käest ära minema. See on loovjuhi töö. Kümned pisidetailid vajavad kooskõlastamist ja sobitamist suurde pilti. Mina olengi suure pildi inimene, kes viib ellu sinu suurt pilti.

Mul on küll oma nägemus,
aga facelift on isiklik teenus, kus kõike ette näha on võimatu.

Töö alustamiseks saame kokku ja arutame, kuidas ma saan abiks olla ja milline on teie ajalugu. Ehk siis - kuidas olete jõudnud facelifti lävele.
Siin saabki selgeks meie edaspidine töökäik. Millised vahendid, milline töömaht ja töömeetod.
Mina hinnastan oma tööläiku koosolekute ja tehtud tundide põhjal. Midagi hirmsat ei juhtu, sest enne, kui läheb arveks, kooskõlastan selle sinuga.

Mis maksab?

Hinnaklass: 1000€
Kogu facelifti läbiviimise peale võiks umbes selline summa kuluda. Seal on võimalikud muudatused, vastavalt sellele, kui palju ma panustan.
võta ühendust

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram