VÕTA ÜHENDUST 

 Fotošuudi abi

Ettevõtte meeskonna pildid peavad väljendama õigeid väärtusi, õiget hoiakut ja tekitama ühtse kuvandi.
« Tagasi turunduse teenuste lehele

Mida see teenus sisaldab?

Tutvumiskohtumist, kus räägime põhilised asjad selgeks ja kaardistame olukorra. Järgmisel kohtumisel minupoolselt moodboardide esitlust, seejärel sobiva fotograadi valikut, fotošuudil osalemist ja toorpiltide valikut ning lõpuks ka pildivaliku abi.
Konsultatsioon kuulamise ja arutamise vormis
Ideed moodboardidena
Sobiva fotograafi leidmist
Osalemist  fotošuudil
Esimest reha toorpiltidest ja pildivaliku abi
Fotošuudi abi teenus sobib ettevõtetele, kes soovivad läbi meeskonna piltide väljendada konkreetseid brändiväärtusi ning edasi anda ettevõtte kuvandit. Teisisõnu - ma aitan teha nii, et meeskonnapildid sobiksid teie ettevõtte kodulehele ja muudesse kanalitesse.

Mis asi on moodboard?

Selle teenuse keskseks tööriistaks on moodboard. Siin videoklippides selgitan lähemalt oma töömeetodit.

Mõned detailid

1

FOTOGRAAF

Otsime siis, kui moodboard on kinnitatud. Enamik professionaalseid fotograafe on väga head, kuid igaühel on oma käekiri. Soovitud tulemuse saavutamiseks valime just selle, kellel on antud stiil kättmööda.

2

MINU VASTUTUS

Minu vastutusvaldkond on täpselt aru saada, milliseid pilte soovite ning võimalikult täpselt esitleda oma ideid. Mina vastutan selle eest, et teie pildid tuleksid vastavalt moodboardile. Teine oluline koht on fotošuudiks ettevalmistumine. Kõik tiimi liikmed peavad ideest ühtemoodi aru saama ning riietuma või käituma kaamera ees vastavalt. Selleks olengi stuudios ka mina, et jälgida protsessi täpset ja edukat toimimist. Vajadusel juhendan, aitan ja korrigeerin.

3

MAKING OF VIDEO

Stuudios on mul alati kaamera kaasas ja vabadel momentidel filmin mõned kaadrid. Sellest saab hiljem meeleolukas meenutus, mida ettevõttesiseselt või siis ka sotsiaalmeediasse jagada. Juhul, kui tahate kindlasti videomeenutust saada, siis palun eelnevalt teada anda. 

Mis maksab?

Hinnaklass: 600€
võta ühendust

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram