VÕTA ÜHENDUST 

 Kodulehe abi

"Keegi peaks selle kodulehe üle vaatama värske pilguga ja tegema ta selliseks, et müüki tuleks"
« Tagasi turunduse teenuste lehele

Mida see teenus sisaldab?

Ettevõtte ja kodulehe olukorra kaardistust,kodulehe probleemsete kohtade leidmist ja parandusettepanekuid. Kui kõik sobib, siis asun tööle. Tegelen sisuga, struktuuriga, mõnevõrra SEO-ga.

Lõpptulemus
Selle teenuse tulemusena korrastan kodulehe struktuuri sedasi, et see toetaks ettevõtte eesmärke.
Juhul kui kodulehte üldse ei ole, siis teen kodulehe.
Juhul, kui vajab uuendamist, siis uuendan.
Olukorra kaardistust
Probleemsete kohtade kirjeldamist
Uued ideed, suunad, lahendused
Sisu kohendamine, loomine, muutmine
Tehniline täiendamine ja muutmine
Lähtun selle teenuse väljatöötamisel oma kogemustest klientidega. Sageli on olemasolev veeb justkui korras, aga klientide tagasiside on väga meelevaldne või siis ei nopi Google teie märgusõnu üles. Soovin pakkuda sisulist abi ja tahan, et minu töö tulemusena muutuks teie koduleht tõhusaks müügivahendiks.
TEGELEN WORDPRESS PLAVORMIL

WordPress ruulib

Tegelen WordPress veebidega juba umbes kümme aastat ja tunnen nende hingeelu. Minu fookus on alati sisulistel teemadel ja kui osutub vajalikuks keeruline tehniline pädevus, siis aitan leida ka selle töö tegija.

Olulised punktid kodulehe abi teenuses.

Sisu

Kõik algab sisust. Koduleht on sisu edasiandmise vorm, mitte lõppformaat. Iga tükikene kodulehel peab kandma ühte osakest suuremast eesmärgist. Seetõttu algab ka kodulehe abi teenus kaardistamisega. See on vajalik sisu paika panekuks ja selleks, et saaksin paremini aru, mis on oluline ja mis on ebaoluline.

Levinu vead kodulehtedel

Sageli püütakse kodulehel väljendada ühelt poolt midagi ilusat ja teisalt ettevõtte siseseid struktuure. Kumbki ei pruugi olla vale, kuid alati on olemas suurem eesmärk ja see ei pruugi olla ettevõtte struktuuri väljendamine kauni kodulehega.
Teine levinud viga on lühikesed ja sisutühjad tekstid, mis ei anna edasi toote või teenuse olemust. Tundub, et kõik nagunii teavad juba kõike ja pole vaja üle seletada. Siin on  enamasti üks vastus: alati tuleb kõik lahti selgitada.
Kolmas levinud viga on koledad pildid. Kui endal pole kaamerat ega oskusi, siis saab alati tellida fotograafi korralike pilte tegema. Koledad ja juhuslikud pildid väljendavad üleolevat suhtumist oma töösse.

Koduleht kui avalik ruum

Võrdlen kodulehti kui avalike rajatisi, kus käib väga palju erinevaid inimesi. Kõigile ei pruugi meeldida kodulehe välimus, kuid kõik vajalik peab olema alati kättesaadav. Seda nimetatakse ka hügieenifaktoriks kodulehe puhul. Näiteks kontaktileht peab olema ammendav ning igal kodulehel peab olema vähemalt kahte sorti ühenduse võtmise võimalusi.

Mis saab peale minu tööde valmimist?

Pakun tehnilist ja sisulist tuge ka peale minu tööde lõpetamist. Hinnastamine toimub kokkuleppel. Üldiselt tuleb WordPress veebe pidevalt uuendada ja kohendada. Samuti on aeg ajalt vajadus lisada ja muuta sisu, seda kõike teen hea meelega.

Töökäik

1

OLUKORRA KAARDISTUS

Kõigepealt vaatan teie olemasolevat kodulehte ja koostan oma hinnangu. Seejärel saame kokku ja arutame kodulehe häid ja halbu külgi.

2

PROBLEEMSETE KOHTADE KIRJELDUS

Edasi liikumiseks peab olema mingi tugipunkt. Selleks, on minu probleemsete kohtade kirjeldus. Lisan oma kirjeldusele ka kohtumisel saadud info. See võiks siis olla sisuline vajadus ja puudujäägid.

3

UUED IDEED, SUUNAD, LAHENDUSED

Vastavalt probleemsete kohtade kirjeldusele, panen kokku tegevuskava. See koosneb tehnilistest lahendustest, sisustrateegiast ja ideedest. Ideede all mõtlen enamasti sisulisi suundi, mida arvestada. Näiteks - kui ettevõtte põhiline argument on käsitsi tehtava töö panus toote valmimisel, siis peavad kõik tekstid olema kirjutatud selles võtmes.

4

SISU KOHENDAMINE, LOOMINE, MUUTMINE

Koduleht koosneb enamasti tekstidest ja piltidest, mis on tehniliste lahendustega kenasti esitletud. Alustan oma tööd sisustruktuuride paikapanekust, pildikeelest ja sisutekstide tonaalsusest.

5

TEHNILINE TÄIENDAMINE JA MUUTMINE

Sisu struktureerimisel on enamasti abiks tehnilised "klotsid" ehk lahendused. Iga sisutükk peab olema vormistatud vastavalt lugemisvajadusele. Seetõttu töötangi siin etapis tehniliste lahendustega ning vormistan sisu vastavalt vajadusele.

Mis maksab?

Hinnaklass: 500€
võta ühendust

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram