VÕTA ÜHENDUST 

Podcasti produtseerimine

Podcasti tegemise usaldamine kellegi teise kätesse eeldab usaldust aga samas ka teadmist, kuidas kõik toimib.
Vaata minu podcastikoolitust« Tagasi podcasti teenuste lehele

Mida see teenus sisaldab?

See on täisteenus, kus valmistan episoodi sisu ette, kooskõlastan salvestamise aja ja punktid sinu ja saatekülalistega, salvestan , töötlen ja avalikustan episoodi.
Podcasti tunnusgraafika loomine
Podcasti hostingu valimine ja ettevalmistus
Episoodi salvestamine
Episoodi pealkirja ja lühikirjelduse kirjutamine
Episoodi avalikustamine
Sotsiaalmeedia jaoks erinevate formaatide loomine
Kõik episoodide ja podcasti materjalid ühes GD kaustas
Podcasti produktsioon tähendab ka stilistilist ja sisulist ühtsust ning veel tehnilisi töid. Podcast produktsiooni teenuse aastase lepingu puhul on kõik allpool kirjeldatud tööd hinna sees. 

Loon podcasti tunnusmuusika

Episoodi algusesse ja lõppu tuleb tunnusmuusika, see on nagu podcasti audiobränding. Mõnele podcastile võib koguni terve episoodi pikkuses helitausta teha. Kuulub täisteenuse hinna sisse.
helipank.ee
Kuula minuloodud podcastimuusikat

Aitan valida ja valmistan podcasti hostingu ette

neid on nii tasulisi kui tasuta versioone. Mina kasutan tasuta versiooni, aga olen kasutanud ka tasulisi - väga suurt vahet ei ole. Alustuseks on alati mõtekas valida tasuta hosting - selle ajan korda. Sinule saadan ligipääsud. Siin teenuses registreerin podcasti TASUTA hostingu teenusesse.
anchor.fm
Näiteks üks võimalik lahendus

Loon podcasti graafika

See on podcasti tunnuspilt, milliseid võib näha näiteks Apple cõi Google Podcastide lehel. Lisaks tunnuspildile loon ka päisepildi ja vajadusel muid formaate.
podcasts.google.com

Pildistan vähemalt 5 pilti episoodi salvestamiselt

Tavaliselt võtan salvestamisele kaamera kaasa ja saame salvestuselt meeleoluka pildi. Seda armastavad üldiselt kõik episoodide külalised jagada

Loon sotsiaalmeedia jaoks vajaliku sisu

See võib olla nii videolõiguke, mis salvestamisel filmisime või siis arvutigraafikas loodud audiogram Samut on võimalik episoodist tekitada youtube keskkonda laetav video.
eetris on turundusuudised fb s

Mis maksab?

200€/episood
Sinu võimalused ja soovid on kindlasti erilised. Nende selgitamiseks lepime kokku kohtumise aja ning arutame, milline on kõige sobilikum podcast sinule. Kohtudes saame ka hinda täpsustada.
võta ühendust

Turundus ja podcastid

Podcastid ja teenused. Kirjuta mulle ja selgitame välja, kuidas saab abiks olla.
VÕTA ÜHENDUST
envelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram