Turundustund
podcast

Brändi fookusega podcast
Bränd on minu üks peamisi tööriistu, kas tegelen veebilehtede, reklaamistrateegia või reklaamiga. Muidugi tegelen oma tööks ka brändidega - nõustades ja koolitades.
Turundustund podcasti formaat on uus ja huvitav - vähemalt minule ja praegu. See omalaadne internetiraadio annab päris vabad käed teemakäsitluses ja võimalused tuua esile erinevaid teemasi minu töövaldkonnas.
Turundustunni podcastis räägin brändist, turundusest ja kõigest, mis sinna vahele jääb. Huviorbiidis on väikesed Eesti ettevõtted, kes on alles ehitavad või on juba valmis saanud omale jõulise ja eristuva brändi. Juttu tuleb ka lihtsalt teooriast ja kõigest sellest, mis lihtsalt koosolekutesse ei mahu.
Rääkida on palju, aega on vähe - loodan et saan teile olla huvitavaks ja asjalikuks kõrvaklapi- või autosõbraks.
Katrin Kuldma ja Amanjeda

Räägin juttu Katrin Kuldmaga ja uurin, et kuidas sündis Amanjeda ja kuidas ta küll nii tuntuks ja stiilseks sai.

KUULA
Ärijuhtimisest ja juhtidest

Margit Raid on pikaajalise kogemusega ärijuhtide konsultant ja ärisuhete diplomaat. Palusin ta Põrgulise sarja selleks, et leida vastus küsimusele: kas mis iseloomustab Eesti juhtimiskultuuri ja ärijuhte. Kas Eesti ärijuhid on kuidagi teistmoodi, kui teised ärijuhid? Kuulake ja mõtelge kaasa! Margit Raid: http://miski.ee/    

KUULA
Millised on Taddy arengud?

Hea võimalus kaasa elada ühe startupi tegemistele, on kutsuda neid oma podcasti esinema. Siin on teine episood Taddyga.

KUULA
Teleklipi valmimine: Kaimar Kukk - Caviar Films

Räägime teleklipi valmimisest. Stsenaariumist, eelarvest ja muudest mõjutavatest teguritest. Kõige olulisem tundub ikka olema idee! Caviar Films on Eesti turul tuntud tegija, kelle pildikeelt iseloomustab kvaliteet, rafineeritud kaadrid ja sinemaatilisus.

KUULA
Hakkliha

Põhjalik ülevaade Maks ja Moorits hakklihakampaaniast. Ettevalmistus, läbiviimine ja tulemused.

KUULA
Brändijutud Rein Hünersoniga

Mõtisklus Eesti inimeste ostukäitumisest ja sellest, mis juhib meie väärtusmaailmasi.

KUULA
Paytailori lugu - Rode Luhaäär

Uurime Paytailori tagamaid ja selgitame, miks ei ole Paytailorile aktiivne bränding oluline.

KUULA
Brändijutud Roone Roostiga

Brändiehitus keskendub järjest rohkem väärtusmaailmale. Seda tingib maailma sihtgruppide muutumine. Väärtusmull on justkui ühtekuuluvustunne, mida sobitatakse enda maailmaga. Kui sobib, siis tehakse esmane ost kergemini.

KUULA
Threod Systems - kuvandi saavutamine

Räägime väikesest Eesti militaartehnoloogia ettevõttest: Threod Systems. Käsitleme tema kuvandit ja seda, kuidas seda saavutada. Saatekülalisena Threod Systemsi tegevjuht Villiko Nurmoja.

KUULA
Turundustund - selgitav episood

Tahan asja ikka põhjalikult teha, seetõttu pean oluliseks ennast ka selgitada. Miks ma teen poodcasti ja millest räägin - kuula!

KUULA

Uku Nurk

Olen lõpetanud Kunstiakadeemia (endise nimega ERKI) ja peale seda töötanud loovpositsioonidel mitmes reklaamiagentuuris. Peamiselt Kontuur Leo Burnett'is ja Agentuuris La Ecwador. 

Aastast 2017 olen freelancer ja töötan kodus. Pakun brändikonsultatsioonie, WordPressi koolitusi, reklaamikoolitusi ja teen ka WordPressi veebe.
KOOLITUSED
Töökeskkond, mille abil viin läbi TLU loovkirjutamise loengut. Seal on ka infot minu koolituste kohta
MUUSIKA
Taustahelide pank, kus saab valida videoklippide jaoks muusikat. Muideks - esialgu on kõik muusika tasuta!
  •