Uhhuu.ee

Eetris on turundusuudised

Mis värk selle raadioga on?

Ma ei tea isegi. Järsku hakkasin huvi tundma raadio, kui meediumi vastu. Kui Äripäeva raadios avanes võimalus teha saadet, siis oli väga elevil ja rõõmus. Raadiosaadetes on tegelikult palju rohkem, kui lihtsalt tekstiline info. Asjaosaliselt jutt, kõnemaneer, pausid, naljakohad, kohmetused - need kõik annavad palju juurde.

Miks siis mitte näiteks telesaade?

Telesaade oleks kah muidugi põnev teha, aga seda naljalt autoroolis ei vaata. Jalutades ega sporti tehes samuti. Tööd tehes ei tule kõne allagi, et vaatad samal ajal mõnda telesaadet - see viib ju tähelepanu kõrvale.

Kuidas saatesse saab?

See ei ole soovisaade, ega sisuturundussaade. Tegemist on Äripäeva raadio Best Marketingi turundussaatega, kus käsitleme neid teemasid, mis tunduvad sobivat just sellel hetkel meie teemaderingi. Kui teil on huvitav turunduslik teema, siis kirjutage minule või Maarit Eermele. Arutame kõik saateteemad läbi ja leiame fookuse, et saade tuleks huvitav ja hariv. Sageli kutsume saatesse sama valdkonna konkureerivate ettevõtete esindajaid, sest teeme saadet kuulajatele.

Uku Nurk
Olen lõpetanud Kunstiakadeemia (endise nimega ERKI) ja peale seda töötanud loovpositsioonidel mitmes reklaamiagentuuris. Peamiselt Kontuur Leo Burnett'is ja Agentuuris La Ecwador. 

Aastast 2017 olen freelancer ja töötan kodus. Pakun brändikonsultatsioonie, WordPressi koolitusi, reklaamikoolitusi ja teen ka WordPressi veebe.
KOOLITUSED
Õpime.ee - koolituskeskkond
Töökeskkond, mille abil viin läbi TLU loovkirjutamise loengut. Seal on ka infot minu koolituste kohta
MUUSIKA
Music for podcasts
Taustahelide pank, kus saab valida videoklippide jaoks muusikat. Muideks - esialgu on kõik muusika tasuta!
  •